Gizlilik Kalkanı Çerçevesi, ABD Ticaret Bakanlığı tarafından tasarlanmıştır. UU., Avrupa Komisyonu ve İsviçre hükümeti, şirketlere nakliye sırasında veri koruma gereksinimlerini karşılamaları için bir mekanizma sağlar. Avrupa Birliği’nin kişisel verileri. ve Amerika Birleşik Devletleri’nde transatlantik ticareti desteklemek için İsviçre.

iNat TV, AB Gizlilik Kalkanı’na katılıyor. Katılımcı kuruluşların bir listesi www.privacyshield.gov/list adresinde bulunabilir.

iNat TV, AB’de toplanan tüm kişisel veriler için aşağıdaki gizlilik politikasına uyar:

Avrupa Birliği için Gizlilik Kalkanı Politikası

Not: iNat TV, Gizlilik Kalkanı’na katılımınız, kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve kullanılması, gizlilik uygulamaları ve üçüncü taraf gizlilik kararları dahil olmak üzere çevrimiçi gizlilik bildirimleri yayınlar. Verilerin toplanması ve kullanılması.

Seçenek: iNat TV, müşteri verilerini harici sağlayıcılara aktarmaz. iNatTV uygulaması ile müşteri paylaşılacak verileri seçebilir ve kullanıcılar verileri paylaşmak isteyip istemediklerini belirleyebilir.

Sağırların iletim sorumluluğu: iNat TV uygulaması ile müşteri, verilerinin ne zaman ve nasıl harici sağlayıcılara aktarılacağını belirleyebilir. iNat TV, müşterinin rızası olmadan kişisel bilgileri üçüncü şahıslara ifşa etmeyecektir ve kişisel verilerin yetkisiz olarak ifşa edilmesinden sorumludur.

Güvenlik: iNat TV, müşteriler tarafından sağlanan verileri kaybolmaya, kötüye kullanıma ve yetkisiz erişime karşı korumak için tüm makul ve makul önlemleri alır.

Verilerin bütünlüğü ve amacı: iNat TV, verilerin toplandığı amaçlarla işlenmesini sınırlamak ve kişisel verilerin amaçlanan, doğru, eksiksiz ve güncel kullanımının bir parçası olarak güvenilirliğini sağlamak için tüm makul önlemleri alır.

Erişim: iNat TV uygulamasıyla müşteriler, kullanıcılarının kişisel bilgilerine erişim talep edebilir ve hatalı verileri düzeltebilir, değiştirebilir veya silebilir.

Kaynak, Uygulama ve Sorumluluk: iNat TV, kişisel bilgilerin yetkili yollarla makul düzeyde korunmasını sağlar.