Firestick için iNat TV

InatTV Box APK, çeşitli TV uygulamalarından gelen tüm en iyi özellikleri birleştiren kapsamlı bir TV uygulamasıdır. Muserhgenius tarafından geliştirilen bu ücretsiz yaşam tarzı uygulaması spor alt kategorisinde yer alıyor. InatTV Box APK ile, Android kullanıcıları en sevdikleri yıldızları, filmler, TV şovları ve en son haberleri de dahil olmak üzere içeriklerin geniş bir yelpazesinden zevk alabilirler.

Inat TV Sideloading için FireStick hazırlanıyor

Fire TV’nizi Inat TV’nin yan yüklenmesi için hazırlamak için, aşağıda açıklandığı gibi tam olarak iki şey yapmanız gerekir:

1. Downloader’ı yükleyin. FireStick ana ekranında Bul > Arama’ya gidin. Ardından, Downloader uygulamasını arayın. Ardından, denetim panosunu açın ve Get/Install tuşuna basın.

2. FireStick Home’da, sağdaki ortadaki Ayarlar’ı seçin. Ayarlar’daki aşağıdaki öğelerden My Fire TV’yi tıklayın. Ardından, Geliştirici Seçenekleri’ni aç. Bundan sonra, Bilinmeyen uygulamalar yüklemeyi tıklayın. Son olarak, Downloader uygulamasını Aç seçeneğini aç (as seen in the image below).

Inat TV’yi Downloader ile yan yüklenme

İşte adımlar:

1. Downloader’ı başlatın ve sağ tarafta URL alanını tıklayın.
2. Aşağıdaki pencere ekranda klavye ile ortaya çıktığında, firesticktricks.com/cf girin. Daha sonra, Git tuşuna tıklayın.
3. Downloader uygulamasının sunucuya bağlanmasını bekleyin ve Inat TV APK’sini FireStick’te indirin. Sadece birkaç dakika sürer.
4. Inat TV APK indirme tamamlandığında, Downloader hemen kurulum sürecini başlatır. INSTALL’ı tıklayın.
5. Inat TV’nin FireStick’e kurulmasını bekleyin. Genellikle bir dakikadan az sürer.
6. FireStick ekranınızda Uygulama Yüklendi onayını gösterdiğinizde, Inat TV yüklenmiştir. Devam edin ve Tamam’ı tıklayın. Uygulamayı daha sonra açacağız.
7. Şimdi Downloader uygulamasına geri dönüyorsunuz. Aşağıdaki iletide Kaldır düğmesini seçin ve onu tıklayın.
8. İstenildiğinde Kaldır’ı tekrar tıklayın.

Ayrıca Kontrol edin:

  1. PC için iNat TV
  2. Smart TV için iNat TV
  3. Roku için iNat TV

Leave a Comment